denizlideki erkek öğrenci yurtları

Denizlideki erkek öğrenci yurtları. Denizlide faaliyet gösteren erkek öğrenci yurdu Cumhuriyet. Denizlide erkek öğrenci yurtları içinde hizmetleri ve imkanları fazladır.

Denizlideki Erkek öğrenci yurtları

Denizlideki Erkek öğrenci yurtları olarak akla gelen ilk yurt Denizli Erkek Öğrenci Yurdu.

Denizlide erkek öğrenci yurtları

Denizlide erkek öğrenci yurtları arasında en önemli yere sahip yurt Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu.

Denizlide öğrenci yurtları

Denizlide öğrenci yurtları arasında en iyi yurt Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu

Denizli öğrenci yurtları

Denizli öğrenci Yurtları olarak Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine en kaliteli hizmeti veriyoruz.

denizlideki erkek öğrenci yurtları

Denizlideki Erkek öğrenci yurtları en iyisi Denizli Erkek Öğrenci Yurdu.

Denizli özel Cumhuriyet Erkek öğrenci yurdu

      Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu nu 2008 yılında kurduk. O yıllarda Denizlide öğrenci yurtları cemaatlerin elindeydi. Çok ucuza konaklama sağlıyorlardı ancak öğrencileri de istediklerini yapmaya zorluyorlardı. Biz de Denizli de Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu nu kurarak Pamukkale Üniversitesi ni kazanan öğrencilerin özgür bir üniversite dönemi geçirmelerini istedik. Ayrıca ailelerin de cemaat yurtlarına mecbur olmadıklarını göstermek istedik.

      Biliyoruz ki öğrenciler çalışarak emek vererek üniversiteyi kazanıyorlar. Aileler zorluklar çekiyor. Bizim de bir katkımız olacaksa öğrencilere iyi bir konaklama sağlamakla olacaktı. Biz de onların üniversite yaşamlarına bu şekilde katkı sağlamak istedik. Üniversitede geçirecekleri 4 yada 5 yılı kimsenin baskısı ve zorlaması altında olmadan geçirsinler istedik.

      İşte bunun için Cumhuriyet adında bir yurt kurduk. Denizlide erkek öğrenci yurtları arasında bir işletme olmaktan çok, ülkemizin gençlerine özgür bir konaklama hizmeti sunan bir sosyal sorumluk projesi.

      Küçük bir binada başlayan hikayemiz, ailelerin ve öğrencilerin katkılarıyla ve kurumun yönetim iradesiyle bugün daha ileri seviyede. Şu anda 5 katlı yeni binamızda erkek öğrencilere barınma imkanı sağlıyoruz. Her odamızda WC ve banyo olması, TV olması, buzdolabı ve çamaşır makinası olması alışık olunan yurt konseptinin çok daha ilerisinde sanki bir apart daire havasında konfor sağlıyor. Tabi onların evlerindeki kadar olmasada buna en yakın şekilde rahat etmesi için uğraşıyor, her eğitim-öğretim döneminin sonuna kadar öğrencileri misafir ediyoruz.

      Dayanışma ve yardımlaşma ruhu içinde tüm öğrencilerimiz birbirini tanıyor, yeni arkadaşlıklar ediniyor. Bunun gibi birçok görünmeyen fonksiyonu olan Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerin sonraki üniversite yaşamlarının temellerini atıyor.

Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu Barınma Bursu

      Öğrencilerin ve ailelerin ihtiyaç duyduğu bir diğer kaynak da öğrenci bursları. Devletin üniversite öğrencilerine verdiği burslar sınırlı. Her öğrenciye verilmeyebiliyor. Bu nedenle öğrenciler burs arayışına giriyor. Biz de Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu olarak yurdumuzda konaklayan ve şartları sağlayan 10 öğrenciye barınma bursu veriyoruz. Yurdumuza kayıt yaptırırken burs başvurunuzu da yaparsanız barınma bursuna hak kazanabilirsiniz.

Denizlide Burs Veren Yerler

♥  Ayrıca Denizlide burs olanakları için aşağıdaki kurumlarla iletişime geçip burs verme şartlarını öğrenebilirsiniz.