denizlide erkek öğrenci yurtları

Fotoğraflar. Denizlide erkek öğrenci yurtları. Denizlide faaliyet gösteren erkek öğrenci yurdu Cumhuriyet. Denizlide erkek öğrenci yurtları içinde hizmetleri ve imkanları fazladır.

Denizlide Erkek yurtları

Denizlide Erkek yurtları olarak akla gelen ilk yurt Denizli Erkek Öğrenci Yurdu. Denizlide erkek yurdu fiyatları açısından fotoğraflar bakarsak uygun fiyatlı ve ekonomik bir konaklama sağlamaktayız.

Denizlide erkek öğrenci yurtları

Denizlide erkek öğrenci yurtları arasında en önemli fotoğraflar yere sahip yurt Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu.

Denizlide öğrenci yurtları, Fotoğraflar

Denizlide öğrenci yurtları arasında en iyi yurt Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu

Denizli öğrenci yurtları

Denizli öğrenci Yurtları olarak Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine en kaliteli hizmeti veriyoruz.

denizlide erkek öğrenci yurtları

Denizlide Erkek öğrenci yurtları en iyisi fotoğraflar Denizli Erkek Öğrenci Yurdu.

Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu fotoğrafları

Denizli Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu bina, bahçe, yemekhane, etüd odası, ütü odası fotoğraflarını burada inceleyebilirsiniz.

1 kişilik oda, 3 kişilik oda ve 4 kişilik oda fotoğraflarını ise oda sayfalarına giderek görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Erkek öğrenci yurdu muz Tıp Fakültesi’ne 350 metre, kampüs giriş kapısına 400 metre mesafededir. Yürüyerek 5 dakikada kampüse ulaşabilirsiniz. 5 dakika mesafeye servis de mi olsun?

Erkek Öğrenci Yurdu muzda görevli güvenlikçimizin yanısıra 24 saat kamera ile de güvenlik sağlanıyor. Güvendesiniz.

Evet sözleşme yapılıyor. Sözleşme, tüm Eğitim öğretim dönemi (Güz ve Bahar dönemi) için yapılıyor. Sözleşme süreleri bölümlere göre farklılık gösterebiliyor, bundan dolayı üniversitenin ilan ettiği akademik takvime göre derslerin başladığı tarihte başlıyor, final sınavlarının bittiği tarihte bitiyor.

Eğer KYK’ya başvurduysanız ve çıkma ihtimali varsa yada KYK’da kalmak istiyorsanız bize kayıt yaptırmayınız. Önce Özel yurt mu yoksa Devlet yurdu mu istediğinize karar vermelisiniz.

Ücretler tüm Eğitim Öğretim dönemini kapsıyor. Ödeme planı çıkarıyoruz. Elden en fazla 9 yada 10 taksitle ödeyebilirsiniz.

Depozito ücreti var. Size odanızda verilen TV, buzdolabı, çamaşır makinası, masa, sandalye, gardrop vb. eşyaların hasarlanması durumunda eşyaların tamiri depozito ücreti ile yapılıyor yada yenisi alınıyor.

Evet. Yurt ücretlerine 6 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği dahil.

Evet. Bu durum Emniyet Müdürlüğü tarafından da denetim altında. Son giriş saatinden önce yurtta olursanız sizin için iyi olur.En son giriş saati Haftaiçi saat 24:00, haftasonu ise 01:00

Öğrencilerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın derbi maçlarını izliyorlar.